Možnosti dopravy

Při objednávce v e-shopu je možné výrobky podle svého charakteru a Vašeho přání dodat jedním z následujících typů přepravy:

ZÁVOZ VČETNĚ MONTÁŽE TRAMPOLÍNY

Po zakoupení trampolíny máte možnost zvolit dopravu přímo s montáží trampolíny. Po předchozí domluvě přijedeme k Vám na zvolenou adresu po ČR, kde Vámi vybranou trampolínu sestavíme a obalový materiál po sobě zaklidíme, abyste byli zcela bez práce.

2 900 Kč

DOPRAVA TRAMPOLÍNY SPRINGFREE

Tato služba je pro zákazníky, kteří trampolínu chtějí pouze dopravit na adresu, bez následné montáže.

900 Kč

DOPRAVA A MONTÁŽ PŘÍSLUŠENSTVÍ / NÁHRADNÍ DÍLY

Prodejem trampolíny u nás to nekončí. Při následné objednávce náhradního dílu či příslušenství trampolíny máte možnost výměny či zprovoznění objednaného produktu. Tato cena je stejná i pro výjezd za účelem servisu či jiných služeb.

 

1 500 Kč

ČESKÁ POŠTA – POUZE U PŘÍSLUŠENSTVÍ

Balíkem České pošty je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.

Zásilku vám doručí Česká pošta následující pracovní den od podání zásilky. Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, uloží Vám do poštovní schránky Oznámení o uložení zásilky na pobočce České pošty, kde si ji můžete do 7 kalendářních dnů vyzvednout. Průběh doručování zásilky lze sledovat na http://www.postaonline.cz/trackandtrace. Částku dobírky je možné u doručovatele zaplatit v hotovosti.

250 Kč