Služby

Naší hlavní filozofií byla myšlenka, že nechceme jen prodávat, ale chceme našim zákazníkům nabídnout mnohem více. Chceme nabídnout jistotu, že se na nás můžete dlouhodobě spolehnout i po prodeji.

Naším přáním je, aby zákazník byl dlouhodobě spokojen. Proto se intenzivně soustředíme na rozšiřování a zkvalitňování prozákaznických služeb.

Při nákupu trampolíny je samozřejmostí možnost dopravy a odborné stavby. Veškeré příslušenství namontujeme a zprovozníme a nového majitele také podrobně proškolíme, aby věděl, jak se o trampolínu starat.

Doprava po celé ČR

Nezůstanete bez pomoci. Pokud nemáte, jak dopravit zakoupené zboží, jsme připraveni vám jej odvézt kamkoliv budete potřebovat. Stačí si jen domluvit termín.

Doprava + montáž trampolíny 3500,- 
Doprava trampolíny 1400,-

Možnost financování

Chcete si udržet finanční polštář a dopřát Vašim dětem bezpečnou zábavu s naší trampolínou SpringFree? Je zde možné náku na splátky přes společnost Essox, kde přímo v našem eshopu vše vyřídíte.

Sestavení

Zakoupenou trampolínu vám sestavíme, včetně příslušenství a případné jeho zprovoznění. Samozřejmostí je samotné zaškolení pro péči o trampolínu.

 

Doprava + montáž trampolíny 3500,-
Doprava + montáž příslušenství 2500,-

Informační služby

Máte dotaz? Nevíte, zda máte dostatečný prostor. Tyto i jiné otázky Vám rádi zodpovíme telefonicky či elektronicky. Rada u nás nic nestojí . Kontaktujte nás

Servisní výjezdy

Potřebujete provést výměnu skákací plochy či ochranné sítě? U nás máte možnost si tuto službu objednat. Staré díly je možné nechat námi odvést.

Doprava + montáž náhradních dílů 2500,-

Objednávky přes telefon

Rádi byste si objednali trampolínu a nevěříte si na náš eshop? Zavolejte a spolu vše potřebné objednáme a dohodneme se na dalším postupu.

Zazimování / odzimování

Provádíme i samotné připravení trampolíny na zimní čas, popř. následné odzimování trampolíny. Dopuručujeme tuto službu objednat alespoň první sezónu.

Doprava + servis 2500,-

Možnosti spolupráce

Jste developer? Otevíráte pobočku Vaší společnosti? Pořádáte event? Chcete pronajmout trampolínu pro oslavu narozenin Vašich blízkých? Je zde možnost spolupráce ohledně kratkodobého pronájmu trampolíny. 

Mám zájem o službu

3 + 3 =

ZAVOLEJTE NÁM

OBCHOD