Služby

Naší hlavní filozofií byla myšlenka, že nechceme jen prodávat, ale chceme našim zákazníkům nabídnout mnohem více. Chceme nabídnout jistotu, že se na nás můžete dlouhodobě spolehnout i po prodeji.

Naším přáním je, aby zákazník byl dlouhodobě spokojen. Proto se intenzivně soustředíme na rozšiřování a zkvalitňování prozákaznických služeb.

Při nákupu trampolíny je samozřejmostí možnost dopravy a odborné stavby. Veškeré příslušenství namontujeme a zprovozníme a nového majitele také podrobně proškolíme, aby věděl, jak se o trampolínu starat.

Doprava po celé ČR

Nezůstanete bez pomoci. Pokud nemáte, jak dopravit zakoupené zboží, jsme připraveni vám jej odvézt kamkoliv budete potřebovat. Stačí si jen domluvit termín.

Sestavení

Zakoupenou trampolínu vám sestavíme, včetně příslušenství a případné jeho zprovoznění. Samozřejmostí je samotné zaškolení pro péči o trampolínu.

Servisní výjezdy

Potřebujete provést výměnu skákací plochy či ochranné sítě? U nás máte možnost si tuto službu objednat. Staré díly je možné nechat námi odvést.

Zazimování / odzimování

Provádíme i samotné připravení trampolíny na zimní čas, popř. následné odzimování trampolíny. Dopuručujeme tuto službu objednat alespoň první sezónu.

Mám zájem o službu

3 + 10 =

ZAVOLEJTE NÁM

OBCHOD